W dniu 8 lutego 2016 r. Premier Rzeczypospolitej Polskiej powołała na stanowisko Głównego Lekarza Weterynarii pana Włodzimierza Skorupskiego. Akt powołania otrzymał z rąk Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi pana Krzysztofa Jurgiela.

Pan Włodzimierz Skorupski jest absolwentem Wydziału Weterynarii na Akademii Rolniczej w Lublinie. Dodatkowo ukończył specjalizacje w zakresie epizootiologii i administracji weterynaryjnej, higieny zwierząt rzeźnych i żywności pochodzenia zwierzęcego, a także chorób koni. Przez wiele lat zajmował stanowisko powiatowego lekarza weterynarii w Opocznie i angażował się w działalność Krajowej Rady Lekarsko-Weterynaryjnej, której nadal jest aktywnym członkiem. Połączenie jego kompetencji i pasji zaowocowało tym, że założył pierwszą w Polsce prywatną lecznicę dla zwierząt.

 

Źródło: http://wetgiw.gov.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij