UWAGA PRENUMERATORZY!
ID i PIN to NIE jest to samo co login i hasło. Jeśli nie posiadają państwo jeszcze loginu prosimy o rejestrację. Dzięki temu określą państwo swoje dane dostępowe (login i hasło).
Po zalogowaniu, będą mogli państwo użyć ID i PIN-u w celu weryfikacji Waszej prenumeraty.
Prosimy o uważne przeczytanie instrukcji dostępnej podczas rejestracji.

Dlaczego warto się zarejestrować?
Rejestracja w serwisach wydawnictwa Elamed jest jednorazowa tzn. jeśli zarejestrowałeś się np. w serwisie lekarz.elamed.pl nie musisz ponawiać rejestracji aby zalogować się w serwisie tps.elamed.pl. Co więcej będąc zarejestrowanym klientem naszego wydawnicta możesz wziąć udział w konkursach czy przeglądać archiwum artykułów.

Dla prenumeratorów
Dzięki rejestracji wszyscy prenumeratorzy, którzy zakupili prenumeratę czasopism wydawanych przez wydawnictwo ELAMED uzyskają możliwość czytania niedostępnych publicznie tekstów pochodzących z odpowiednich, prenumerowanych przez nich tytułów np. prenumeratorzy TPS 'Twojego Przeglądu Stomatologicznego' uzyskają bezpłatny dostęp do archiwum online tego czasopisma.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij