University of Liverpool jest jednym z wiodących brytyjskich instytucji badawczych. Klinikę leczącą otyłość wspiera już od 10 lat firma Royal Canin. Z dziesięciolecia firma zorganizowała spotkanie prasowe dla dziennikarzy z całej Europy.

Dnia 22 kwietnia na Wydziale Weterynarii Uniwersytetu w Liverpoolu odbyła się konferencja prasowa dla europejskich dziennikarzy, poświęcona podsumowaniu 10 lat współpracy Royal Canin z Uczelnią. Firma ta prowadzi Klinikę całkowicie dedykowaną walce otyłością zwierząt. Warto podkreślić, że jest to pierwsze tego typu miejsce, które całkowicie skupia się na tym problemie.

Podczas konferencji prasowej Uczestnicy wysłuchali prelekcji osób odpowiedzialnych za sukces kliniki. Spotkanie otworzył czołowy ekspert Kliniki, dr Alex German, który w skrócie opowiedział o 10 latach pracy nad wyrabianiem najwyższych standardów leczenia, opracowywaniu metod i rozwiązań, które wspomagają lekarzy weterynarii w walce z otyłością pacjentów.

Eksperci Royal Canin jednogłośnie stwierdzili, że dostosowanie planu zarządzania wagą do indywidualnych potrzeb pacjenta jest drogą do osiągnięcia długotrwałego sukcesu, równocześnie zapowiadają, że przez kolejne 10 lat będą starać się osiągać jak największe postępy w walce z otyłością i poprawą jakości życia zwierząt towarzyszących.

Po prelekcjach dziennikarze mieli okazję zwiedzić nowoczesną Klinikę, przyjrzeć się pracy zespołu i zapoznać się z metodami i efektami metod stosowanych przez naukowców.

Opracowała: Żaneta Szefer

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij