6-7 września w nowoczesnej Hali Expo w Łodzi odbyły się XIV Międzynarodowe Targi Zoologiczne – Pet Fair. Były to najważniejsze targi branżowe oraz niezwykła okazja dla przedsiębiorców do zaprezentowania swoich produktów lub usług.

Od godziny 10 do 18 w sobotę odwiedzający targi Pet Fair mogli zapoznać się z ofertami wystawców z Polski z zagranicy. Wystawcy prezentowali produkty niezbędne dla właścicieli, hodowców, groomerów, a także sklepów zoologicznych i tych, znajdujących się przy lecznicy. Wśród nich znajdowały się między innymi: karmy i suplementy, inteligentne zabawki, ubrania dla zwierząt, legowiska i kosmetyki. Swoje stanowiska posiadały także organizacje pomagające zwierzętom.
Podczas XIV Międzynarodowych Targów Zoologicznych odbyły się także prelekcje i pokazy dotyczące profesjonalnego groomingu. Pierwszego dnia Targów prowadziła je prezes Polskiego Stowarzyszenia Groomerów, Eliza Tomczak, która omawiała tajniki przygotowania do prezentacji, pielęgnację i trymowanie zwierzęcia oraz – w drugiej części dnia – teoretyczne aspekty zawodu groomera. W niedzielę goście mogli zobaczyć pokaz strzyżenia w wykonaniu Zygmunta Stelmacha. Natomiast w drugiej części dnia prelekcję prowadziła wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Groomerów Milena Zygadło. Podczas tego wykładu omówiono temat preparatów kosmetycznych w salonie oraz marketing w salonie groomerskim.
Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony firm, jak i zwiedzających. Odwiedzający przyprowadzali także swoje zwierzęta, głównie psy, jednak można było zauważyć także koty na smyczach oraz gryzonie.
Obszerną fotorelację znajdą Państwo na naszej stronie: www.vetpersonel.elamed.pl.


Opracowała: Żaneta Szefer

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij