Jacek Szulc, właściciel Kliniki Weterynaryjnej w Zgierzu, opowiada o początkach swojej działalności oraz o tym, jak istotną rolę odgrywa w niej średni personel weterynaryjny.

Historia firmy sięga roku 1990, od kiedy postanowiłem po powrocie z zagranicznego
stażu prowadzić własną działalność weterynaryjną. Byłem pionierem w tamtych czasach. Prywatne placówki weterynaryjne nie istniały. Otworzyłem dwie kliniki: jedną w Łodzi, drugą w Zgierzu. I tak się zaczęło – opowiada lek. wet. Jacek Szulc. Średni personel jest nieodzownym
i nieocenionym wsparciem pracy lekarza weterynarii. Moi lekarze i ja sam nie wyobrażamy już sobie pracy bez pomocy techników weterynarii. Komfort przyjmowania pacjentów, który dzięki pomocy techników weterynarii uzyskali lekarze w mojej Klinice, nie podlega dyskusji. Pracujemy w systemie, czerpiąc wzorce z Klinik weterynaryjnych w USA, gdzie większość nawet najprostszych zabiegów wokół pacjenta wykonuje się w ambulatorium bez udziału właściciela zwierzęcia. Bez średniego personelu weterynaryjnego takie procedury nie mogłyby być wprowadzone.

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij