4x2 OFF ROAD Z PSAMI, czyli wyprawy z czworonogami, góry i doliny, mokradła i rwące strumyki, łąki kwieciem umajone i drzewa pięknie osadzone!

16.05.2014  w miejscowości Skarbka Dolna koło Bałtowa odbyło się niewyobrażalnie szalone, tajemnicze i bajeczne spotkanie - "4X2 OFF ROAD Z PSAMI", czyli prekursorski projekt Katarzyny Bargiełowskiej, skierowany do rodzin z psami i do opiekunów psów.
W programie było między innymi:
- terenowe przebieżki z psami i zaczarowaną mapą,
- konkursy w których uczestniczycie wraz z pupilami,
- i wiele niespodzianek podczas, którymi mogliście pochwalić się wyjątkowym kontaktem ze swoimi psami, sztuczkami i tym co najlepsze w Waszych relacjach.

Zaś wieczorem był grill i rozdane naród!

 

 

Katarzyna Bargiełowska

behawiorysta, instruktor szkolenia psów

Hotel i Świetlica dla Psów Akademia 4 Łapy

 

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij