Wydanie 2/2014 VetPersonelu zawierało wywiad z Katarzyną Bargiełowską - Behawiorystką, treserką i specjalistką od terapii zachowania zwierząt towarzyszących

Zdjecia przedstawiają pobyt w świetlicy-przedszkolu dla psów, gdzie Katarzyna Bargiełowska prowadzi zajęcia oraz hotel. Przed wywiadem Pani Katarzyna Bargiełowska zademonstrowała nam swój sposób pracy i nakreśliła jak wygląda dzień w miejscu pełnym psów, które niejednokrotnie mają różnorodne problemy i konieczne jest indywidualne podejście do nich. Terapeutyczna okazuje się już sama atmosfera tego miejsca – pełna pozytywnych emocji, radości i spokoju.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij