W dniach 8-9 lutego 2014 w Warszawie odbyła się V Międzynarodowa Konferencja Kynologiczna Cyno 2014

Pierwszego dnia konferencji dyskutowano m.in. na tematy związane z przekraczaniem kompetencji przez międzynarodowy związek stowarzyszeń FCI. Omówiono także tragiczne skutki nowelizacji Ustawy o Ochronie Zwierząt oraz zwrócono uwagę na problem walki z bezdomnością zwierząt. Dzień zakończył referat dotyczący Sprzedaży psa - reklamacji, wad, zwrotów i sprzedaży psów za granicę.
Drugi dzień konferencji rozpoczął wykład dotyczący wieloaspektowego podejścia do agresji u psów. Następnie Uczestnicy mieli okazję wysłuchać dwóch tematów związanych z prawem: „Odpowiedzialność cywilna za psa, postępowanie w przypadku pogryzień ludzi i zwierząt” oraz „Odpowiedzialność prawna osób prowadzących działalność w zawodach treser psów, zoopsycholog, zoofizjoterapeuta”, podczas których obecni aktywnie uczestniczyli w dyskusji dotyczącej praw i obowiązków właściciela psa. Ostatnim wykładem tego dnia było „Pies w terapii i edukacji - jak i po co?”, a całość Konferencji zakończyła dyskusją

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij